lv | ru
EIROKALKULATORS
LVL
EUR

Aizņemties atbildīgi

Atraiskredits.lv palīdzēs Jums risināt īslaicīgas finansiālās problēmas. Mēs aizdodam naudu tikai tad, ja esam novērtējuši klientu maksātspēju un atsakām klientiem, kuriem kredīta saņemšana noslogotu finansiālo stāvokli spriežot ne tikai pēc jau paņemto kredītu daudzuma.
 
1.    Ātrais kredīts ir tikai īslaicīgs finansiālo problēmu risinājums

Atcerieties, ka aizņemties naudu ar interneta vai sms starpniecību vajadzētu tikai tad, kad Jūs esat nonākuši īslaicīgās finansiālās grūtībās. Piemēram, esat pazaudējušī maku vai kredītkarti, vai Jums vienkārši nepieciešama nauda līdz algai. Neņemiet kredītu, ja esat nolēmuši risināt ilglaicīgas finansiālas problēmas. Ātrie kredīti nav lēts pakalpojums un tas nav paredzēts ikdienišķu vajadzību apmierināšanai. Kā piemēram, Jūs visbiežāk izmantojat taksometra pakalpojumus tikai neierastās situācijās un arī maksājat par to vairāk nekā par sabiedrisko vai personisko transportu.

2.    Novērtējiet savu spēju norēķināties par kredītu

Aicinām aizņemoties novērtēt, vai  Jūsu kredītsaistību apmērs nav lielāks vismaz par pusi no mājsaimniecības kopējiem ienākumiem. Novērtējiet savu iespēju pildīt saistības arī tad, ja ģimenes finansiālā situācija pasliktinās. Kredītu ņemiet tikai tad, kad Jums tiešām nav citas iespējas izvairīties no kredītsaistībām.

3.    Iepazīstieties ar kredīta līguma noteikumiem

Pirms līguma noslēgšanas ļoti svarīgi ir iepazīties ar līguma saturu un noteikumiem. Uzmanīgi izlasiet līgumu un, ja ir kādi jautājumi, sazinieties ar kreditoru - tā Jūs izvairīsieties no neskaidrībām. Mājas lapas galvenajā lapā Jūs varat iepazīties ar pieejamo kredītu summām un to procentu likmēm. Nekādi nodokļi šīm summām nav paredzēti. Pievērsiet uzmanību procentiem, līgumā noteiktajiem kredīta izsniegšanas un atmaksas noteikumiem. Ja Jūs savlaicīgi nenorēķināsieties par kredītsaistībām, Jums tiks aprēķināta kavējuma nauda un līgumsods.

4.    Saskaroties ar finansiālām grūtībām, nekavējoties risiniet tās sazinoties ar kreditoru

Ja Jūs nevarat savlaicīgi norēķināties par kredītu, piedāvājam Jums pagarināt kredīta atmaksas termiņu vai arī saskaņot ar kreditoru iespēju atmaksāt parādu pa daļām. Saskaroties ar finansiālām grūtībām ļoti svarīgi ir nekavējoties vērsties pie kreditora.

Zemāk piedāvājam kalkulatoru, kas palīdzēs Jums pareizi novērtēt situāciju gadījumā, ja  Jūs kavēsieties ar kredīta atmaksu.
(Izvēlieties kredīta summu, termiņu, uz kādu ir paņemts kredīts un kredīta atmaksas kavēto dienu skaitu, Jūs iegūsiet skaitli, kas atspoguļos Jūsu kredītsaistības pēc šīm kavētajām dienām).
UZMANĪBU: šis kalkulators saistīts ar kredītu pamatcenu tabulu. Ja Jūs izmantojat pakalpojumu AKCIJAS laikā – kavējuma naudas būs mazākas.

kredīta summa
kredīta termiņš
nokavēts

Rezultāti:

Kredīta summa:3000.00EUR
Kredīta cena:3540.13EUR
Nokavēts:1d.
Sods:0.00EUR
Kavējuma nauda:0.00EUR
Jums būs jāatmaksā:6540.13EUR

Prasības kredīta ņēmējam:
•    Latvijas Republikas iedzīvotājs
•    Sasniedzis 21(divdesmit viena) gada vecumu
•    Strādā algotu darbu vai ir regulāri ikmēneša ienākumi
•    Nav parādsaistību
•    Ir „tīra“ kredītvēsture
Kredīta limits ir Ls 100; lojāliem klientiem - Ls 200.