lv | ru
EIROKALKULATORS
LVL
EUR

Jautājumi

Ko lombardā var ieķīlāt?

Jums ir iespēja ieķīlāt praktiski jebkuru preci – audio un video tehniku, sadzīves tehniku, mobilos telefonus, instrumentus, zelta, sudraba un citu dārgmetālu rotaslietas un izstrādājumus, automašīnas, nekustamo īpašumu u.c. Ja vēlaties ieķīlāt kādu mantu, bet neesat pārliecināti, vai mūsu lombards vēlēsies izsniegt naudu pret Jūsu ķīlu, sazinieties ar mūsu aģentu.

Kas nepieciešams, lai varētu saņemt naudu pret ķīlu?

Lai saņemtu naudu pret ķīlu, Jums jādodas uz kādu no mūsu filiālēm, līdzi ņemot ieķīlājamo preci un pasi. Ja preci paņemt līdzi nav iespējams, jo tā ir pārāk liela, sazinieties ar mūsu aģentu vai dodieties uz kādu no filiālēm, lai uzzinātu aptuvenu ķīlas novērtējumu. Ja aptuvenais novērtējums Jūs apmierinās, vienosimies par turpmākajām darbībām.

Kas tiek ņemts vērā pie preču novērtēšanas?

Preču novērtējumā ņem vērā preces stāvokli un nolietojumu, tehnisko nolietojumu, t.i., preces ražošanas gadu vai vecumu, kā arī preces šī brīža tirgus vērtību.

Kad varēs saņemt naudu pret ķīlu?

Naudu pret ķīlu saņemsiet tiklīdz būsiet vienojušies ar aģentu par ķīlas vērtību un aizdevuma atmaksas termiņu. Aizdevumu mūsu speciālists Jums izmaksās uzreiz skaidrā naudā tajā pašā lombarda filiālē, kurā tiks veikts Jūsu preces novērtējums.

Vai ieķīlātā prece būs drošībā līdz termiņa atmaksas beigām?

Jā, visas ieķīlātās preces ir apdrošinātas to ieķīlāšanas summas apmērā. Ieķīlāto preču glabāšana tiek nodrošināta atbilstoši drošības standartiem.

Ko darīt, ja pienācis aizdevuma atmaksas termiņš, bet nav iespējas to atmaksāt?

Ja pienācis aizdevuma atmaksas termiņš, un Jūs jūtat, ka nevarēsiet to atmaksāt un izpirkt savu ķīlu, Jūs varat pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Lai pagarinātu aizdevuma atmaksu jeb ķīlas izpirkšanas termiņu, Jums ir jāsamaksā aizdevuma pagarinājuma maksa. Aizdevuma termiņa pagarinājuma maksa ir atkarīga no aizdevuma apmēra un pagarināšanas termiņa.

Cik reizes es varu pagarināt aizdevuma atmaksu?

Aizdevuma atmaksas termiņu varat pagarināt neierobežotu reižu skaitu, ik mēnesi maksājot procentus par izsniegto aizdevumu.

Kā ir iespējams izpirkt ieķīlāto preci un atmaksāt aizdevumu?

Lai atmaksātu aizdevumu un izpirktu ieķīlāto preci, Jums ir jādodas uz to filiāli, kurā Jūs saņēmāt aizdevumu pret ķīlu, līdzi ņemot pasi un ķīlas līgumu, un jāatmaksā aizdevuma summa un aizdevuma procentu maksa.

Ko darīt gadījumā, ja vairs nevēlaties atmaksāt aizdevumu un saņemt ķīlu atpakaļ?

Ja nevēlaties atmaksāt aizdevumu un saņemt atpakaļ savu ķīlu, Jūsu ieķīlāto preci mēs nodosim tirdzniecībā. Ja pārdošanas cena būs zemāka par izsniegto aizdevumu, izskatīsim iespēju pieprasīt no Jums starpības samaksu. Ja Jums nav iespējas preci izpirkt vai pagarināt aizdevuma termiņu, sazinieties ar tās filiāles aģentu, kurā Jūs veicāt savas mantas ieķīlāšanu, un vienojieties par termiņa atlikšanu, par kuru Jums tiks aprēķināti soda procenti.

Kāda ir maksa par aizdevuma pret ķīlu izmantošanu?

Parasti maksa par aizdevuma pret ķīlu izmantošanu ir 5-14% mēnesī, atkarībā no ķīlas vērtības.

Vai ir iespējams saņemt aizdevumu pret ķīlu, ja ir nenokārtotas parādsaistības citās kredītiestādēs?

Jā, arī gadījumā, ja Jums ir nenokārtotas parādsaistības citās kredītiestādēs, Jūs varat saņemt naudu pret ķīlu mūsu lombardos.

Vai ir iespējams saņemt naudu pret ķīlu, ja kādreiz jau esmu to saņēmis, bet termiņa beigās savu ķīlu neizpirku?

Jā, arī gadījumā, ja pirms tam jau esat saņēmis aizdevumu pret ķīlu kādā no mūsu lombardiem un termiņa beigās to neatmaksājāt, Jums joprojām ir iespēja saņemt aizdevumu pret ķīlu.

Kādus dārgmetāla izstrādājumus var ieķīlāt?

Mūsu lombardos par ķīlu pieņem visa veida un proves zelta, platīna, sudraba izstrādājumus – aproces, ķēdītes, gredzenus, monētas, auskarus, piespraudes, pulksteņus un citus izstrādājumus un dārgmetāla lūžņus, kā arī briljantus.

No kā ir atkarīga dārgmetāla cena?

Dārgmetāla cena ir atkarīga no izstrādājuma proves un svara, kā arī izstrādājuma nolietojuma. Uz katra dārgmetāta izstrādājuma ir jābūt atzīmei ar kvalitātes numuru – provi. Dārgmetāla uzpirkšanas cenas varat aplūkot šeit [links].