lv | ru

Par mums

Lombards – vienkāršākais veids, kā ātri aizņemties naudu uz neilgu laiku. Parasti šādi aizdevumi nepieciešami neparedzētās un neatliekamās situācijās. Lai saņemtu naudu lombardā, nav nepieciešama nevainojama kredītvēsture, izziņa no darba vietas vai galvotājs, pietiks ar ķīlu, kuru Jūs pēc tam varēsiet izpirkt. Lombards piedāvā tos pašus ātros īstermiņa kredītus, vienīgā atšķirība ir tā, ka Jums ir nepieciešama ķīla. Ja ķīlu neizpirksiet paredzētajā laikā, tā nonāks lombarda īpašumā.

Mūsu lombardi Jums piedāvā:
• Iegādāties preces par izdevīgām cenām 
• Ieķīlāt mantas un saņemt visaugstāko vērtējumu par tām 
• Kredīti pret ķīlu
• Vienkārši, ātri, ar vai bez galvojuma, ar izdevīgiem aizdevuma atmaksas noteikumiem un iespēju atlikt atmaksas termiņu
• Kredīti bez ķīlas ar vai bez galvojuma 

Filiāles

   

AIZKRAUKLE  -  T. 27711936  Lāčplēša iela 6, 2.kab., Aizkraukle, LV-5100, e-pasts: aizkraukle@atraiskredits.lv skype: Aizkraukle_atraiskredits.lv

ALŪKSNE  -  T. 26493027  Pils iela 72, Alūksne, LV-4301, e-pasts: aluksne@atraiskredits.lv skype: Aluksne_atraiskredits.lv

CĒSIS  -  T. 27797365 Uzvaras bulvāris 4, Cēsis, LV-4101, e-pasts: cesis@atraiskredits.lv skype: Cesis_atraiskredits.lv

DAUGAVPILS  -  T. 26397630;  Imantas iela 11-9, Daugavpils, LV-5400, e-pasts: daugavpils@atraiskredits.lv skype Daugavpils_atraiskredits.lv

DOBELE  -  T. 29324241;  Zaļā iela 15, Dobele, LV-3700, e-mail: dobele@atraiskredits.lv skype Dobele_atraiskredits.lv

JĒKABPILS  -  T. 26164686; Brīvības iela 58, Jēkabpils, LV-5201, e-mail:  lombards@atraiskredits.lv skype: jekabpilsbriv_atraiskredits.lv

KRĀSLAVA  -  T. 29426781; Ostas ielā 7, Krāslava, LV-5600, e-mail: kraslava@atraiskredits.lv skype: kraslava_atraiskredits.lv

LIMBAŽI  -  T. 27797363  Cēsu iela 20, Limbaži, LV-4001, e-mail: limbazi@atraiskredits.lv skype: limbazi_atraiskredits.lv

LĪVĀNI  -  T.26389671;  Stacijas iela 1, Līvāni, LV-5316, e-mail: livani@atraiskredits.lv skype: livani_atraiskredits.lv

LUDZA  -  T. 28632487;  Skolas iela 31, Ludza, LV-5700, e-mail: ludza@atraiskredits.lv skype: ludza_atraiskredits.lv

SALDUS  -  T. 28352275; Striķu iela 14-2, Saldus, LV-3800, e-mail: saldus@atraiskredits.lv skype: saldus_atraiskredits.lv

VALMIERA - T. 26591433 Gaujas iela 2-1, Valmiera, LV-4201, e-mail:  valmieragaujas@atraiskredits.lv skype: valmieragaujas_atraiskredits.lv

VALMIERA - T. 26565404  Rīgas iela 4, t/c „Valleta”, Valmiera, LV-4201, e-mail: valmierarigas@atraiskredits.lv skype: valmierarigas_atraiskredits.lv

VALKA  -  T. 28658714; Rīgas ielā 16-1, Valka e-mail: valka@atraiskredits.lv skype: valka_atraiskredits.lv